Dyżury

PLAN DYŻURÓW  

Na parterze dyżury sprawowane są w strefach, kolejno: 1 – wejście główne, 2 – klatka schodowa na skrzyżowaniu korytarzy, 3 – okolice hali sportowej i sklepiku.

W przypadku pełnienia zastępstwa za nauczyciela nieobecnego, nauczyciel zastępujący podejmuje dyżur za nauczyciela nieobecnego przed jego  lekcją.

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

PRZERWA

PARTER

I  PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

A. Dziedzic-Januszewska, M. Gasidło

7:55 – 8:00

V. Binek, R. Hadrych

K. Karkoszka

M. Gdula

8:45 – 8:50

R. Hadrych, C. Jakubiec

S. Kurtycz

M. Gdula

9:35 – 9:40

S. Binek, A. Karkoszka

S. Kurtycz

A. Świstek

10:25 – 10:35

U. Urbińska, R. Hadrych, A. Karkoszka

S. Binek

M. Gdula

10:35 – 10:45

J. Krakowiecka, M. Pociennik, V. Binek

R. Szalonek

A. Dziedzic-Januszewska

11:30 – 11:35

U. Urbińska, V. Binek

C. Jakubiec

K. Strumidło

12:20 – 12:25

G. Kondziołka

J. Krakowiecka

K. Szołtys

13:10 – 13:15

C. Jakubiec

K. Strumidło

K. Gretka

14:00 – 14:05

L. Szary

J. Krakowiecka

K. Gretka

14:50 – 14:55

L. Szary

 

 

WTOREK

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

M. Torba, K. Tomala

7:55 – 8:00

K. Polak, T. Nowak

M. Świerczyna

K. Gretka

8:45 – 8:50

M. Kułaga, A. Pikania-Gniełka

M. Świerczyna

K. Gretka

9:35 – 9:40

G. Kondziołka, M. Pociennik

H. Niemczuk

R. Moycho

10:25 – 10:35

K. Tomala, K. Torba, S. Kurtycz

H. Niemczuk

M. Meroń

10:35 – 10:45

A. Starzycki, G. Kondziołka, K. Konopka

P. Łata

K. Szołtys

11:30 – 11:35

A. Krakowiecka, K. Karkoszka

P. Łata

M. Meroń

12:20 – 12:25

A. Malik, K. Karkoszka

A. Świstek

S. Wykręt

13:10 – 13:15

C. Jakubiec

T. Nowak

I. Czamberg

14:00 – 14:05

A. Starzycki

T. Nowak

I. Czamberg

14.50 -14.55

A. Pikania-Gniełka

ŚRODA

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

A. Dziedzic-Januszewska, S. Binek

7:55 – 8:00

M. Gdula, M. Kułaga

A. Dziedzic- Januszewska

I. Camberg

8:45 – 8:50

I. Czamberg, M. Kułaga

P. Łata

K. Konopka

9:35 – 9:40

A. Karkoszka, M. Pociennik

K. Polak

K. Gretka

10:25 – 10:35

K. Konopka, A. Starzycki,  V. Binek

Cz. Matyjasik

K. Gretka

10:35 – 10:45

A. Pikania-Gniełka, S. Binek. A. Karkoszka

P. Łata

M. Gdula

11:30 – 11:35

S. Kurtycz, C. Jakubiec

T. Nowak

K. Polak

12:20 – 12:25

D. Parzych, A. Starzycka

T. Nowak

K. Szukała

13:10 – 13:15

C. Jakubiec

J. Krakowiecka

K. Szukała

14:00 – 14:05

A. Starzycka

P. Łata

R. Szalonek

14:50 – 14:55

K. Karkoszka

CZWARTEK

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

S. Wykręt, M. Torba

7:55 – 8:00

A. Świstek,  M. Torba

M. Świerczyna

K. Szukała

8:45 – 8:50

A. Starzycka, T. Nowak

A. Świstek

K. Szołtys

9:35 – 9:40

A. Starzycki, A. Starzycka

K. Polak

R. Moycho

10:25 – 10:35

M. Świerczyna, T. Nowak, K. Szołtys

K. Polak

K. Szukała

10:35 – 10:45

Cz. Matyjasik, K. Karkoszka, M. Kułaga

R. Szalonek

R. Moycho

11:30 – 11:35

K. Szołtys, A. Pikania-Gniełka

Cz. Matyjasik

K. Szukała

12:20 – 12:25

S. Wykręt, M. Pociennik

U. Urbińska

R. Szalonek

13:10 – 13:15

A. Starzycka

J. Tlałka

R. Moycho

14:00 – 14:05

B. Szynalik

J. Tlałka

Cz. Matyjasik

14:50 – 14:55

B. Szynalik

PIĄTEK

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

M. Gasidło, A. Starzycki

7:55 – 8:00

M. Gasidło, A. Starzycki

J. Tlałka

S. Wykręt

8:45 – 8:50

A. Pikania- Gniełka, V. Binek

J. Tlałka

S. Wykręt

9:35 – 9:40

M. Świerczyna, M. Pociennik

A. Jagoda

K. Strumidło

10:25 – 10:35

K. Polak, M. Pociennik, A. Jagoda

M. Świerczyna

K. Strumidło

10:35 – 10:45

M.. Makohoń, M. Kułaga, A. Pikania-Gniełka

P. Łata

R. Moycho

11:30 – 11:35

D. Parzych, A. Malik

R. Szalonek

K. Konopka

12:20 – 12:25

D. Parzych, M. Makohoń

H. Niemczuk

M. Meroń

13:10 – 13:15

M. Świerczyna

Cz. Matyjasik

H. Niemczuk

14:00 – 14:05

B. Szynalik

J. Tlałka

K. Gretka

14:50 – 14:55

B. Szynalik